Kim jestem?

Nazywam się Weronika Smarduch wychowałam się w Nowym Targu, a mieszkam w Łopusznej. Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekomicznego w Krakowie. Od prawie dziesięciu lat zajmuję się analizą i kontrolą finansową w inwestycjach i branży Horeca. Doskonale znam problemy przez jakie przechodzą przedsiębiorcy na południu Małopolski. Pandemia COVID-19, rosnące koszty prowadzenia działalności i Polski Ład doprowadziło wiele małych firm do upadku a branża gastronomiczna znajduje sie obecnie w głębokim kryzysie. Dlatego właśnie gospodarka i wolny rynek są dla mnie priorytetem.

Dzięki zaangażowaniu wielu młodych osób rozmawiamy i rozwiązujemy realne, lokalne problemy, z którymi borykają się mieszkańcy małych miejscowości. Brak młodych ludzi, wykluczenie komunikacyjne i ubożejące rodziny są dziś nasza największą bolączką i mamy plan jak to zmienić! Dziś dostaliśmy możliwość wprowadzenia naszych pomysłów w życie!

Wśród lokalnych ludzi żyje i pracuje, jestem stąd i to się nie zmieni. Nigdy nie odcięłam się od miejsca, z którego pochodzę i nie chowałam się za tytułami czy przywilejami. Z tego miejsca mogę Państwu obiecać, że tak zostanie. Na wszystko, do czego doszłam zapracowałam ja i rzesza ludzi, w tym również Państwo - moi wyborcy, już dzisiaj pragnę podziękować za zaufanie i życzę nam wszystkim dalszej owocnej współpracy.

kandyduję do Sejmu RP:

  • Aby młode pokolenia miały odpowiednią reprezentację,
  • Aby mieszkańcy małych miast i wsi odzyskali swój własny głos w parlamencie,
  • Aby problemy lokalnych społeczeństw zawszy były priorytetem.
Weronika Smarduch
Weronika Smarduch